Модульна навчальна програма проекту ФАО (2015-2016)

Ви не пройшли ідентифікацію (Вхід)
 
 
 
Пропустити ВхідПропустити Main Menu
 

Main Menu

  • Змінено умови паролю при створенні нового аккаунту! Для вашої зручності ми зняли всі обмеження з умов паролю! Але маємо надію, що ви не будете використовувати прості паролі типу 12345678 чи qwerty.

    З повагою, адмін усміхаюсь
  • Якщо ви не отримали листа з підтвержденням реєстрації, зачекайте до 24годин, щоб адміністратор мав змогу активувати ваш аккаунт.
 
Пропустити Online Users
 

Online Users

(останні 5 хвилин)
Не вибрано
 
 
 

Новости сайта

Фото admin mdl
Обрано учасників навчального туру до Франції у рамках проекту ФАО/ЄБРР
 

02_03_logo_fao«Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі»!

Вітаємо 10 підприємств, які були обрані з учасників спеціалізованої навчальної програми «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі», що впроваджується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) за підтримки фонду «Центральна Європейська Ініціатива» спільно з Сумським національним аграрним університетом. Всього в тренінговому курсі другого етапу проекту прийняли участь 161 фермер.

Колегіальним рішенням комісії, що складалася з представників організаторів проекту (ФАО та ЄБРР), а також виконавців проекту (Сумський НАУ) було проведено відбір тих представників фермерських господарств, що 16-25 травня 2016 року відвідають обрані сільськогосподарські підприємства та об'єкти інфрастуктури аграрного бізнесу Франції з навчальним візитом.

Критеріями відбору слугували активна участь у тренінгових заходах проекту, вмотивованість, а також рейтингова шкала набраних представниками фермерських господарств балів під час складання тестових завдань за весь курс, включаючи результати оцінки знань в он-лайн системі MOODLE. Комісія також приймала до уваги необхідність залучення до цього етапу проекту максимальної кількості представників різних регіонів України.

Наразі відбувається оформлення необхідних документів, тож бажаємо учасникам навчального туру успіхів, незабутніх вражень та нових ідей розвитку власного бізнесу!

Список фермерських господарств-учасників навчального туру до Франції:

Організація

Область

ФГ Свєтлова Сумська область
ФГ «Ніка-МС» Сумська область
ФГ «Журавель» Полтавська область
СФГ «Шафорост» Сумська область
ФГ «Тимощук” Сумська область
ТОВ «Ворожба Лат Інвест» (Ворожбянське відділення) Сумська область
Селянське (фермерське господарство) "Кузін Владислав Сергійович" Сумська область
Фермерське господарство «Агрош» Харківська область
ФГ «Фортуна-83» Київська область
Сільськогосподарське ТОВ «ВІАЛ-АГРО» Черкаська область
Фото admin mdl
Шановні учасники!
 
Звертаємо вашу увагу, що з 10:00 25.02.2016 ми завершили аналіз результатів вашого тестування з метою складення рейтинга для відбору учасників навчального візиту до Франції. Інформація надана представникам ФАО/ЄБРР для прийняття остаточного рішення щодо фіналістів, яких буде повідомлено особисто.

Проте, ми запрошуємо всіх бажаючих продовжувати навчання та оцінку своїх знань з метою отримання електронного сертифікату про завершення он-лайн навчання. Така можливість відкрита для вас до 11.03.2016 р., дати завершення проекта. Надалі ресурс буде відкритий лише для ознайомлення з навчальними матеріалами.

 

З повагою,

команда проекта
Фото admin mdl
Шановні учасники навчання!
 
Додані матеріали всіх модулів, та всі тести для оцінки знань!
Запрошуємо до перегляду!
Фото admin mdl
Завершився другий модуль проекту СНАУ та ФАО
 

30_527-28 листопада 2015 року у Сумському національному аграрному університеті відбувся другий модуль «Технології виробництва та маркетингу сої та інших пізніх культур» навчальної програми для фермерів «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі». Як і попередній, він складався з теоретичної та практичної частин і завершився підсумковим тестуванням учасників.

Read More

Впродовж пленарної частини розглядалися питання вирощування сої, соняшнику, гречки, проса та сорго. Фахівці Сумського національного аграрного університету, Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН, Співтовариства виробників і споживачів бобових України, агрокомпаній «Агропросперіс», «Біо Агро», «Bayer CropScienсe», «Август Україна», фітосанітарної інспекції Сумської області ділилися з фермерами сучасними знаннями та напрацюваннями в галузі вирощування цих культур.

Під час практичного блоку семінару фермери побували на токовому господарстві Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН у с. Сад та в лабораторії якості діючого елеватору компанії «Райз». На елеваторі для фермерів був проведений майстер-клас щодо особливостей проведення аналізів визначення якості зерна та визначення витрат на досушування зерна залежно від його вологості. А фахівці Інституту сільського господарства Північного СХОУ НААН України провели майстер-клас із проведення передпосівної обробки насіння сої біопрепаратами в умовах фермерського господарства.

За словами одного з організаторів проекту, економіста інвестиційного центру Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) Андрія Ярмака, він задоволений ходом проведення проекту та результатами співпраці з Сумським національним аграрним університетом.

Потенціал аграрної галузі нашої країни є досить великим: крім природних багатств, таких, як українські чорноземи та сприятливий клімат, ми маємо досить потужний людський фактор. І головне – щоб наші аграрії не втрачали потягу до нових знань, адже у сучасному світі для того, щоб рухатися далі, потрібно весь час розвиватися. На це й направлений спільний проект СНАУ та ФАО.

Олена Мовчан, редактор медіацентру

Більше фото можна знайти тут...


Доступні курси


  • Курс містить матеріали, розроблені в рамках спеціалізованої навчальної програми «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі», що впроваджується в Україні Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) за підтримки фонду «Центральна Європейська Ініціатива» спільно з Сумським національним аграрним університетом.

 
 
 
Moodle - система управління курсами (електронне навчання), також відома як система управління навчанням або віртуальне навчальне середовище.
 
Пропустити Календар
 

Календар

Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 Сьогодні 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
 
Пропустити Майбутні події
 

Майбутні події

Немає подій у майбутньому
 
Пропустити Лічильник
 

Лічильник